Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні «Подача фінансової звітності у XBRL форматі» KPMG в Україні, мета якого – виявити існуючі питання, що виникають у компаній під час підготовки фінансової звітності у форматі XBRL.
 
Опитування відкрите до 30 вересня 2020 року.

Чому варто взяти участь в опитуванні?
Ви отримаєте можливість почути відповіді на актуальні питання складання та подачі звітності від експертів KPMG. Кожному, хто відповість на всі запитання та залишить свої контактні дані, експерти-практики KPMG нададуть зворотний зв’язок на озвучені запитання та можливість участі у семінарах і тренінгах KPMG щодо питань складання та подачі звітності.

Дякуємо за вашу думку та час!

Важливе зауваження: Результати опитування будуть аналізуватися виключно фахівцями компанії KPMG в Україні та подаватимуться в узагальненому вигляді без будь-яких конкретних згадок про вашу участь або участь вашої компанії в цьому опитуванні.

Question Title

* 1. Чи потребує ваша компанія допомоги у складанні звітності у форматі XBRL?

Question Title

* 2. Що із переліченого нижче могло б допомогти вам у складанні фінансової звітності у форматі XBRL? Проранжуйте запропоновані відповіді у порядку важливості та актуальності для вас, де 1 – найбільш важливе і актуальне, та 7 – найменш важливе та актуальне:

  1 2 3 4 5 6 7
Зовнішній супровід у розробці системи зіставлення рахунків обліку з таксономією XBRL/статтями XBRL (mapping) для подальшого самостійного заповнення файлу iXBRL (iXBRL tool) (далі – файл XBRL) 
Одноразовий зовнішній супровід щодо технічного перенесення даних із звітності компанії в файл XBRL для самостійного заповнення файлу XBRL у подальших облікових періодах
Послуги з розробки програмного забезпечення для автоматизації процесу заповнення звітності у форматі XBRL з існуючої облікової системи
Послуги з аутсорсингу підготовки звітності у форматі xbrl з існуючої звітності за МСФЗ на регулярній основі
Використання програмного забезпечення-валідатора корректності заповнення файлу XBRL з ідентифікацією помилок, якщо такі були допущені
Використання програмного забезпечення-конвертора звітності у форматі XBRL у звітність у форматі PDF для публікації на сайті та зовнішнього використання
Тренінги/семінари щодо підготовки звітності у форматі XBRL із залученням представників регулятора

Question Title

* 3. Якщо у вас вже виникли питання стосовно підготовки звітності у форматі XBRL, просимо їх вказати нижче. Відповідь у довільній формі. Якщо питань немає поставте, будь ласка, "-".

Question Title

* 4. Просимо вас обрати приналежність вашої компанії до компаній, що звітують за МСФЗ, із переліку нижче:

Question Title

* 5. Залиште ваші контактні дані, якщо хочете отримати відповідь від експертів KPMG на ваші запитання. 
Експерти-практики KPMG нададуть зворотний зв’язок на озвучені запитання та можливість участі у семінарах і тренінгах KPMG щодо питань складання та подачі звітності.

Question Title

* 6. Згода на обробку персональних даних

Відправка вами заповненої форми означає надання вами своєї згоди на обробку вашої контактної інформації (далі – «Персональні дані») і її подальше уточнення і використання для цілей розвитку бізнесу KPMG в Україні, зокрема з метою надсилання вам комерційних пропозицій, інформаційних матеріалів про наші послуги, запрошень на різні заходи, які організовуються KPMG в Україні. Згода також надається оператору платформи, яка використовується для проведення опитування на умовах такого оператора.  

Під «KPMG в Україні» розуміється АО «КПМГ Право», ТОВ «КПМГ-Україна» та ПрАТ «КПМГ Аудит», кожен з яких діє як самостійний розпорядник Персональних даних. Адреса розпорядників: вул. Московська, 32/2, 01010, м. Київ, Україна.

Якщо ви хочете, щоб інформація про вас була видалена після її використання для цілей реєстрації, зверніться до нас за адресою dataprivacy@kpmg.ua. Ця згода надається до моменту її відкликання суб'єктом персональних даних шляхом надсилання повідомлення в електронній формі за адресою dataprivacy@kpmg.ua.

T