Опитування

Одеська кіностудія запрошує одеситів взяти участь в опитуванні й поділитись баченням шляхів розвитку кіностудії.

За 100 років свого існування Одеська кіностудія стала значущим культурним надбанням і предметом гордості не лише для Одеси, але й для України.

Керівництво кіностудії ставить собі за мету зберегти та розвинути цей статус. Тому розпочато розробку плану реновації та трансформації кіностудії в креативний кластер за прикладом європейських кіностудій.

Основна мета - зробити Одеську кіностудію відомим та конкурентоздатним майданчиком для розвитку кіноіндустрії, місцем створення фільмів світового рівня, центром інноваційного та технологічного розвитку, освітньою платформою та культурним центром тяжіння для одеситів та гостей міста.

Результати опитування ляжуть в основу розробки детальної концепції реновації.

Ви постійно проживаєте в Одесі?

Question Title

* 1. Ви постійно проживаєте в Одесі?

В якому районі ви проживаєте?

Question Title

* 2. В якому районі ви проживаєте?

Ваша стать?

Question Title

* 3. Ваша стать?

Ваш вік:

Question Title

* 4. Ваш вік:

На Вашу думку, «Одеська кіностудія» перебуває у поганому чи у хорошому стані? Оцініть, будь ласка, за 5-ти бальною шкалою, де 1 – перебуває у дуже поганому стані, а 5 – у дуже хорошому стані.

Question Title

* 5. На Вашу думку, «Одеська кіностудія» перебуває у поганому чи у хорошому стані? Оцініть, будь ласка, за 5-ти бальною шкалою, де 1 – перебуває у дуже поганому стані, а 5 – у дуже хорошому стані.

Як Ви вважаєте, чи на даний момент Одеська кіностудія є одним із центрів культурного життя міста, місцем де жителі проводять своє дозвілля?

Question Title

* 6. Як Ви вважаєте, чи на даний момент Одеська кіностудія є одним із центрів культурного життя міста, місцем де жителі проводять своє дозвілля?

За останні 12 місяців ви чули про, дивились по телебаченню чи в кінотеатрі або відвідували якісь заходи (фільми, телепередачі, концерти тощо), які були створені або проводились на території Одеської кіностудії?

Question Title

* 7. За останні 12 місяців ви чули про, дивились по телебаченню чи в кінотеатрі або відвідували якісь заходи (фільми, телепередачі, концерти тощо), які були створені або проводились на території Одеської кіностудії?

Як Ви вважаєте, для Одеси та її мешканців буде краще, якщо...

Question Title

* 8. Як Ви вважаєте, для Одеси та її мешканців буде краще, якщо...

лВаше ставлення до реновації Одеської кіностудії

Question Title

* 9. лВаше ставлення до реновації Одеської кіностудії

  Дуже позитивно Позитивно Нейтрально Негативно Дуже негативно Важко сказати
Як Ви ставитесь до ідеї реновації кіностудії, яка дозволила б перетворити її на майданчик для кіновиробництва світового рівня, освітній та культурний центр для мешканців міста та туристів?
Як Ви поставитеся до проекту реновації, якщо внаслідок цього з’являться нові робочі місця?
Як Ви ставитесь до того, щоб територія Одеської кіностудії стала цілком відкритою для відвідувань та перетворилась на популярне місце відпочинку і привабливий туристичний об’єкт?
Як Ви ставитесь до того, що для реновації будуть залучені приватні інвестори?
Європейські кіностудії стали успішними лише після переходу у приватну власність. Як Ви ставитесь до того, що Одеська кіностудія стане приватною, за умови, якщо буде повністю збережено профіль її діяльності?
Чи хотіли б Ви, щоб в Одесі створювали кіно міжнародного масштабу із залученням світових зірок?

Question Title

* 10. Чи хотіли б Ви, щоб в Одесі створювали кіно міжнародного масштабу із залученням світових зірок?

На Вашу думку, проектом реновації Одеської кіностудії повинні займатися українські чи іноземні фахівці?

Question Title

* 11. На Вашу думку, проектом реновації Одеської кіностудії повинні займатися українські чи іноземні фахівці?

Чи вважаєте ви, що Одеська кіностудія повинна налагодити плідну співпрацю з європейським та американським кіноринками?

Question Title

* 12. Чи вважаєте ви, що Одеська кіностудія повинна налагодити плідну співпрацю з європейським та американським кіноринками?

Як Ви вважаєте, чи має Одеська кіностудія займатися зрощуванням нових кваліфікованих кадрів в галузі кіноіндустрії, в тому числі навчати дітей?

Question Title

* 13. Як Ви вважаєте, чи має Одеська кіностудія займатися зрощуванням нових кваліфікованих кадрів в галузі кіноіндустрії, в тому числі навчати дітей?

Як ви вважаєте, реалізація планів по реконструкції та оновленню Одеської кіностудії дозволить одеситам пишатися своїм містом ще більше?

Question Title

* 14. Як ви вважаєте, реалізація планів по реконструкції та оновленню Одеської кіностудії дозволить одеситам пишатися своїм містом ще більше?

Яким ви бачите майбутнє Одеської кіностудії?

Question Title

* 15. Яким ви бачите майбутнє Одеської кіностудії?

Ваші коментарі та побажання

Question Title

* 16. Ваші коментарі та побажання

T