Приваблива пропозиція від Хонейвелл:

Акційна продукція розбита за ціновими категоріями:


Асортимент та кількість акційних позицій - обмежені.

Ознайомтесь із наведеними нижче позиціями, відзначте галочками ті, які Вас зацікавили, заповніть контактну інформацію та подайте заявку. У відповідь ми надамо Вам інформацію щодо термінів придатності по вибраних реагентах. Якщо вони Вас влаштують - ми оформимо замовлення.
Орієнтовний термін постачання становить 30 календарних днів. Для позицій, які підлягають ліцензуванню або експортному контролю, термін постачання узгоджується додатково.

Question Title

* 1. Категорія № 1: Ціна за пакування складає 17,5 євро з ПДВ (в перерахунку по курсу НБУ). Виберіть позицію, яка Вас зацікавила:

Question Title

* 2. Категорія № 2: Ціна за пакування складає 30 євро з ПДВ (в перерахунку по курсу НБУ). Виберіть позицію, яка Вас зацікавила:

Question Title

* 3. Категорія № 2: Ціна за пакування складає 30 євро з ПДВ (в перерахунку по курсу НБУ). Виберіть позицію, яка Вас зацікавила: (продовження):

Question Title

* 4. Категорія № 3: Ціна за пакування складає 45 євро з ПДВ (в перерахунку по курсу НБУ). Виберіть позицію, яка Вас зацікавила:

Question Title

* 5. Категорія № 4: Ціна за пакування складає 60 євро з ПДВ (в перерахунку по курсу НБУ). Виберіть позицію, яка Вас зацікавила:

Question Title

* 6. Категорія № 5: Ціна за пакування складає 75 євро з ПДВ (в перерахунку по курсу НБУ). Виберіть позицію, яка Вас зацікавила:

Question Title

* 7. Категорія № 6: Ціна за пакування складає 108 євро з ПДВ (в перерахунку по курсу НБУ). Виберіть позицію, яка Вас зацікавила:

Question Title

* 8. Категорія № 7: Ціна за пакування складає 138 євро з ПДВ (в перерахунку по курсу НБУ). Виберіть позицію, яка Вас зацікавила: