Пропозиція діє до 31 травня 2020 року

Скористайтесь акційною пропозицією та замовте
Контейнери універсальні поліпропіленові об’ємом 30 мл (25*90 мм) з конічним дном, кантом стійкості та гвинтовою кришкою
з 35% знижкою.Ідеальний варіант для використання в імунологічних, мікробіологічних, бактеріологічних, гістологічних та інших лабораторіях для проведення аналізів з використанням процесу центрифугування. Наприклад: центрифугування сечі для виявлення в осаді кристалів солей або мікроорганізмів; центрифугування рідких середовищ з низьким титром мікроорганізмів (змиви, стічні води, вода природних водойм і т. д.) з метою подальшого висівання. Зручні для збору фекалій, блювотних мас, густого гнійного секрету. Також придатні для нетривалого зберігання зразка в розчині формаліну. Контейнери витримують центрифугування з прискоренням до 10 000*g. Підлягають автоклавуванню при температурі до 121ºС.

Внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення і відповідають вимогам, зазначеним у Додатку 1 Технічного регламенту щодо  медичних виробів для діагностики Іn vitro (затвердженого постановою КМУ від 02 жовтня 2013 року № 754).

Промокод: 409202


Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нами
зручним для Вас способом.

Для оформлення замовлення заповніть, будь-ласка, наведену нижче форму та подайте заявку. Протягом доби ми опрацюємо Ваше звернення та зв’яжемося з Вами.

Question Title

* 1. Перш, ніж оформити замовлення, я бажаю отримати на безкоштовній основі зразки для апробації в наступній кількості:

Question Title

* 2. Я бажаю оформити замовлення на контейнери в наступній кількості:

Question Title

* 3. Прошу підготувати акт прийому-передачі на безкоштовній основі або цінову пропозицію на контейнери для наступного платника (вкажіть код ЄДРПОУ платника або його повну назву):

Question Title

* 4. Заповніть, будь-ласка, контактну інформацію та подайте заявку

0 из 4 с ответом
 

T