Черговий етап оптимізації складського асортименту від Хонейвелл:

Компанія Хонейвелл проводить чергову інвентарізацію своїх складських залишків і пропонує за привабливими цінами три категорії продуктів:

"Шалений розпродаж" - Замовник сам пропонує ціну, по якій готовий придбати вибраний товар, а Виробник з радістю розглядає цей варіант.

"Неактивний застарілий надлишок" - Реагенти, термін придатності яких невдовзі вичерпується. Розмір знижки на такий товар становить 40% або 60%.

"Акційний Продукт" - Реагенти належної якості та з хорошим терміном придатності, по яких утворився надлишок на складі або які знято з виробництва. Розмір знижки на такий товар знаходиться в діапазоні від 15% до 60%.

Орієнтовний термін постачання - 30 календарних днів з дати узгодження замовлення. Звертаємо Вашу увагу, що можливість та термін постачання реагентів, які підлягають ліцензуванню або експортному контролю узоджується додатково.

При замовленні зазначених категорій продуктів діє правило: "Хто рано встає, тому Бог дає, хто пізно ходить, той сам собі шкодить."

Ознайомтесь із наведеними нижче позиціями, відзначте галочками ті, які Вас зацікавили, заповніть контактну інформацію та подайте заявку. У відповідь ми надамо Вам інформацію щодо термінів придатності по вибраних реагентах. Якщо вони Вас влаштують - ми оформимо замовлення.

Також у Вас є можливість ознайомитись з нашим складським асортиментом та замовити реагенти зі складу в Києві. Клікніть на зображення, щоб перейти на відповідну сторінку:

Question Title

* 1. Категорія "Шалений розпродаж". Виберіть позицію, яка Вас зацікавила:

Question Title

* 2. Категорія "Шалений розпродаж". Виберіть позицію, яка Вас зацікавила (продовження):

Question Title

* 3. Категорія "Шалений розпродаж". Виберіть позицію, яка Вас зацікавила (продовження):

Question Title

* 4. Категорія "Неактивний застарілий надлишок" Виберіть позицію, яка Вас зацікавила:

Question Title

* 5. Категорія "Акційний Продукт" Виберіть позицію, яка Вас зацікавила: